Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím

Aktuality

Vážené dámy, vážení pánové - milí návštěvníci Rubínu,

                 dovolujeme si Vám nabídnout předplatné na jarní sezónu 2019 v kulturním domě Rubín. Rozhodli jsme se vyhovět přání řady z Vás, nechat výběr představení čistě na Vašem přání, a tak máte nyní k dispozici přehled všech nabízených titulů v režimu abonmá, a to po dobu 30 kalendářních dnů k dispozici na pokladně KD Rubín. Navíc výhodou pro naše stálé klienty není jen zvýhodněná cena, ale především možnost vybrat si z předních řad sedadel.

Přehled plánovaných představení máte včetně obsahových anotací v plném rozsahu k dispozici v sekci "program" – stačí si jen vybrat.

 A pro ty z Vás, kteří si u nás předplatné kupují poprvé, upřesňujeme, že je třeba vybrat si nejméně 3 představení, na které je následně uplatnitelná sleva 20 % na námi pořádané tituly.

 

 

14.12.2018 v 19:00 hodin

AKČNÍ CENA 250 Kč pouze od 29.11. do 5.12.2018!

Z DŮVODU NATÁČENÍ SILVESTRA PRO TV ŠLÁGR - KONCERT  DUO JAMAHA  PŘELOŽEN NA 11.10.2019

VSTUPENKY ZUSTÁVAJÍ V PLATNOSTI POPŘÍPADĚ VRACEJTE V MÍSTĚ ZAKOUPENÍ

DĚKUJEME

POŘADATEL - eLLi KONCERT

Z technických důvodů jsme bohužel nuceni zrušit představení  "A na hrušce sedí diktátor", které se mělo konat 2.10. Zakoupené vstupenky vracejte v místě předprodeje. Platba  za elektronické vstupenky bude vrácena přímo na účet. Omlouváme se za případné komlikace a těšíme se na Vás příště.