Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím

Cirkus bude - Divadlo Parnas

Neděle, 03. únor 2019, 16:00

Cirkus je pro všechny děti neopakovatelným zážitkem. Naše pohádka provede děti některými cirkusovými disciplínami. Dva klauni zpívají, tancují a žonglují, a i jinak se pokoušejí zachránit cirkus, když to vypadá, že všichni ostatní onemocněli. Vždyť legrace a smích je klaunům vlastní.

Byt na inzerát

Pondělí, 18. únor 2019, 19:00

Divadelní společnost Háta

Autor: Marc Camoletti

Režie: Marie Lorencová

Majitelka bytu hledá nového nájemce, pianistka žáka, malířka model pro obraz Spartaka a služebná životního partnera. Zájemci, čtvero mužů nejrůznějšího ražení, se brzy dostaví, ale samozřejmě jak to bývá zrovna ve chvíli, kdy není doma správná inzerentka. Navíc zkratkovitá řeč inzerátů, známá i z našich novin, možnost dorozumění ještě více zkomplikuje. A tak sledujeme složité eskapády jednotlivých zájemců, kteří sice přišli na správnou adresu, ale chtějí se po nich nebo se jim naopak nabízejí prapodivné věci. Že si nakonec všichni přijdou na své je nasnadě, i když zdaleka ne tak, jak si původně představovali. Ve Francii nesmírně úspěšná komedie nabízí řadu vtipných situací a dialogů. Jistou pikantnost přitom zvládá s pověstným francouzských šarmem.  

Hrají:

Jacquelina: Adéla Gondíková

Jeanina: Ivana Andrlová / Veronika Jeníková

Georgette: Marcela Nohýnková / Vlasta Žehrová

Marie-Louisa: Lucie Svobodová / Olga "Háta" Želenská

Spartakus: Martin Zounar / Roman Štolpa

Bertrand: Marcel Vašinka

Bernard: Zbyšek Pantůček

Jean: Filip Tomsa / Martin Sobotka   

 

Na toto představení lze uplatnit "Předplatné". Při nákupu minimálně 3 představení a stejném počtu vstupenek na kažné z nich, bude poskytnuta sleva 20 % z ceny vstupenky.

                             

Předprodej vstupenek v síti SMSTICKET                                                                                                                                                                                                                

 

 

 

Chlieb s maslom

Středa, 20. únor 2019, 19:00

„ŽENY SA SKRÁTKA K MUŽOM NEHODIA“.

Som slobodný!!! Kľúčová veta tohto nádherného príbehu troch mužov hľadajúcich zmysel partnerských vzťahov a ideálneho spôsobu ako v nich zotrvať. 

“Najlepšie by bolo, keby muži a ženy žili zvlášť a navštevovali by sa len občasne, za odmenu…” Striedanie pocitov šťastia a beznádeje „slobodného muža“, na druhej strane lákavý svet lásky a istoty sú hlavnou dilemou mužského sveta. Treba počítať so všetkým... aj s tým dobrým… a aj s hrozbou, že skončíte “ o chlebe s maslom”... 

Obsadenie : Dominika Žiaranová, Juraj Loj, Branislav Deák, Martin Mňahončák

Réžia : Alena Lelková

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal

 

Pavel Helan

Pátek, 22. únor 2019, 19:00

Pavel Helan "vlídný písníčkář".
Pavel Helan je český písničkář, zpěvák, kytarista a pianista a bavič.
Pro texty písní, které si Pavel Helan převážně skládá sám, některé pak s pomocí Michala Černíka, jsou typické optimismus a humor. Některé texty jsou vyloženě komické, jiné v sobě ale zase nesou vážné téma a hlubší myšlenku. Některé texty Pavla Helana jsou inspirovány rovněž čtením Bible, konkrétně knihami Žalmů a Přísloví.

Koncertoval také s alternativní cimbálovou skupinou Medicimbal. Jako hosta na turné Ani si nesedejte si ho posléze vybral Tomáš Klus a Pavel Helan byl i hostem Vánočního tour Petra Bendeho. V roce 2013 se stal finalistou talentové soutěže Československo má talent, v níž byl oceněn především za svůj osobitý humor a chytlavé písně.

V roce 2014 vyjel na své vlastní turné nazvané Ajfon tour. Název turné je odvozen z jedné z jeho nejúspěšnějších písní Koupil jsem si ajfoun. 

Předprodej vstupenek: prodej do 21.02.2019 do 17 hod

www.smsticket.czCena vstupenky v den konání akce 300,- Kč. 

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY NEVYMĚŇUJEME A VSTUPNÉ VRACÍME POUZE V PŘÍPADĚ ZRUŠENÍ KONCERTU - AKCE

 

Caveman

Úterý, 26. únor 2019, 19:30

Hraje: Jan Holík/Jakub Slach

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.