Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím
Archiv akcí

Jaroslav Samson Lenk

Čtvrtek, 04. duben 2019, 19:00

Původním jménem Jaroslav Lenk (* 12. srpna 1956, Plzeň) je český folkový a trampský zpěvák, kytarista, textař a písničkář.

 

Po dokončení základní vojenské služby se dostal na nábor do Kladna a založil tam folkovou skupinu Máci (1976-1993). Do trampské skupiny Hop Trop (od roku 1980) se dostal po seznámení s jiným jejím členem Ladislavem Huberťákem Kučerou (údajně díky rozbité kytaře, kterou si u Huberťáka nechával opravit). Od roku 1993 vystupuje se svou skupinou Samson a jeho parta. V triu s Vlastou Redlem a Slávkem Janouškem (vystupovali také pod názvem Psychiatrio) nahráli tři dlouhohrající desky / CD.Do jeho tvorby patří mimo jiné i písně k večerníčkům (Madla a Ťap, Vydrýsek, Méďové, Ježek Aladin atd.). V roce 2008 s ním spříznění lidé založili malou soukromou rozhlasovou stanici Rádio Samson.

 

Předprodej vstupenek: SMSTICKET

Setkání s PhDr. Martou Foučkovou

Sobota, 06. duben 2019, 14:00

PhDr. Marta Foučková se snaži promlouvat k těm, co upřímně hledají. Nabízí nový způsob myšlení, jímž by bylo zmírněno utrpení lidí a pochopen smysl života. Dobrala se důvodů mnoha depresí, duševních poruch, narušených vztahů mezi lidmi a poznala, že naše útrapy a těžkosti nepramení pouze z tohoto života, ale je nutno najít jejich příčinu i v čase zpět, v minulosti i v minulých životech.

domácí@štěstí.hned

Středa, 10. duben 2019, 19:00

Komedie, která vychází ze seriálu Domácí štěstí s Ivou Hüttnerovou.

Jiří Just napsal příběh manželského páru "v krizi". Ona se věnuje naplno své manažerské práci, manžel skládá hudbu a stará se o domácnost i o její pohodlí. Nefunguje to.

 

Najmou si hospodyni, která jim převrátí razancí kulometu domácnost naruby a uvede je zpět do "štěstí manželského". Připomene jim, jak si mají jeden druhého vážit a jak zafunguje "sporýš lékařský" i celer v manželském loži. Kdo nakonec skutečně potřebuje pomoci, se dozvíte v komedii plné mouder a rad našich babiček, které ještě nic nepřekonalo.

Manželku - manažerku hraje Michaela Dolinová, jejího bohémského muže - muzikanta David Suchařípa. Vilemínu Gruntorádovou – z firmy Manželské štěstí  - Iva Hüttnerová, pro kterou je to po letech nová zajímavá role, která v mnohém připomíná Hrabalova strýce Pepina.

 

Předprodej vstupenek v síti SMSTICKET

 

 

 

Velké lásky v malém hotelu

Čtvrtek, 11. duben 2019, 19:00

Divadelní společnost Háta

Autor: Ray Cooney

Režie: Roman Štolpa

Bláznivá komedie Raye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Pokud se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo.

Ve dvou sousedních manželských apartmá hotelu bydlí celkem 11 lidí. Ve spletitých situacích zapříčiněných hned několika nevěrami, z nichž některé zasahují až do nejvyšších politických kruhů bojují o svůj krk vlastně všichni aktéři.

Věříme, že komedie Velké lásky v malém hotelu bude další úspěšnou a divácky oblíbenou komedií.

Hrají: Lukáš Vaculík, Adéla Gondíková / Betka Stanková, Mahulena Bočanová / Olga Želenská, Filip Tomsa, Ivana Andrlová, Veronika Jeníková / Pavla Vojáčková, Pavel Nečas, Zbyšek Pantůček / Roman Štolpa, Marcel Vašinka, Jana Birgusová, Kristýna Kociánová, Radka Pavlovčinová, Juraj Bernáth a Martin Sobotka

 

Předprodej vstupenek v síti SMSTICKET

 

 

 

THE BASKETLES - Beatles revival

Neděle, 14. duben 2019, 18:00

Vystoupí živě skupina The Basketles

 

 

   The Basketles:

Lukáš Kadlec – basová kytara, zpěv, Tomáš Vataha – sólová kytara, Tomáš

Vait – rytmická kytara, zpěv, Tomáš Náprstek – bicí, zpěv

Program (výběr):

ROLL OVER BEETHOVEN – YOU CAN´T DO THAT – ALL MY LOVING – I WANNA BE

YOUR MAN – PLEASE MR. POSTMAN – FROM ME TO YOU – RUN FOR YOUR LIFE –

HONEY DON´T – PLEASE, PLEASE ME – STAND BY ME – SHE´S A WOMAN – I SAW

HER STANDING THERE – I WANNA HOLD YOUR HAND – SHE LOVES YOU – TWIST AND

SHOUT

A HARD DAY´S NIGHT – ANY TIME AT ALL – I SHOULD HAVE KNOWN BETTER –

EIGHT DAYS A WEEK – THE BALLAD OF JOHN AND YOKO – YOU´VE GOT TO HIDE

YOUR LOVE AWAY – CAN´T BY ME LOVE – HELP – YELLOW SUBMARINE – ROCK AND

ROLL MUSIC – GET BACK – IMAGINE – OBLADI OBLADA – HEY JUDE

(změna programu a pořadí skladeb vyhrazena)

Předprodej vstupenek: SMSTicket

Ukázka z vystoupení: https://youtu.be/J_YdBCDN2Tk

Caveman

Středa, 24. duben 2019, 19:30

Hraje: Jan Holík/Jakub Slach

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.