Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím
Archiv akcí

Letní kino Rubín

Pátek, 16. srpen 2019, 21:00

KOMETA: Z NEBE DO PEKLA A ZPĚT

dokument ČR, 60 min., 0+

Nová fakta o zlomových okamžicích v historii klubu, nečekané souvislosti, unikátní archivní materiály i ze soukromých archivů a pohledy do jinak pečlivě střeženého zákulisí šatny.

Promítáme na terase před vchodem do KD Rubín.

 

Letní kino Rubín

Sobota, 17. srpen 2019, 21:00

ŽENY V BĚHU

komedie ČR - 2019, 93 min., 12+

režie: Martin Horský

Věra (Zlata Adamovská) prožila s jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit i jeho poslední přání - zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer (Tereza Kostková, Veronika Kubařová, Jenovéfa Boková) v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta (Vladimír Polívka) připravil skvělý kondiční plán. Stačí jen začít.

 

Promítáme na terase před vchodem KD Rubín.

 

Letní kino Rubín

Čtvrtek, 22. srpen 2019, 21:00

SKLENĚNÝ POKOJ

drama ČR - 2019, 104 min., 12+

režie: Julius Ševčík

Film podle slavného románu britského spisovatele Simona Mawera. Mimořádný milostný příběh inspirovaný dramatickými událostmi 20. století i zrodem ikonického architektonického skvostu - brněnské vily Tugendhat.

Promítáme na terase před vchodem do KD Rubín.

 

 

Letní kino Rubín

Pátek, 23. srpen 2019, 21:00

TERORISTKA

černá komedie ČR, 99 min., 12+

režie: Radek Bajgar

Černá komedie o Marii (Iva Janžurová), učitelce v důchodu, která říká, že už si nechce připadat jako kráva a rozhodne se zrealizovat to, co nás sice občas napadne, ale hned tu myšlenku zapudíme: sežene si zbraň a namíří ji na strůjce zla (Martin Hofmann). Za cenu vlastní oběti se pokusí pomoci jiným. Marie však zjistí, že stejně, jako je vražda složitá morálně, je nesnadná i prakticky.

Promítáme na terase před vchodem do KD Rubín.

Beseda s Ivankou Adamcovou

Sobota, 24. srpen 2019, 13:00

Beseda s Ivankou ADAMCOVOU

 

"Lidstvo se podobá slunečnici, na které si každé zrníčko myslí, že je samostatnou částečkou, ale ve své podstatě zapomnělo, že je součástí jediného nádherného stvoření."

 

Iva Adamcová promlouvá k lidem, aby jim pomohla najít cestu ke klidu a pokoře. Není to cesta lehká,a každý tento vnitřní klid najde v jiný čas své existence. Ukazuje lidem, jak mohou pochopit strukturu jejich vlastní reality. Poslech přednášek a besed je velmi důležitý, protože informace lidem pomáhají k pochopení, a pokud člověk pochopí, může nastat změna. Ivanka Adamcová říká, že vše v našich životech je připraveno, a v ten správný okamžik přijde přesně to, co přijít má. Každou vteřinu existence se učíme a hledáme tu nejlepší cestu a neuvědomujeme si, že právě nyní jsme již na té správné cestě. Že vše činíme v souladu s přirozeným tokem vesmíru a VŠE JE DOBRÉ TAKOVÉ, JAKÉ TO PRÁVĚ JE.

 

rezervace a vstupenky:  https://ptejteseivanky.webnode.cz/brno-24-8-2019/

 

 info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Iva Adamcová promlouvá k lidem, aby jim

Letní kino Rubín

Sobota, 24. srpen 2019, 21:00

JAK VYCVIČIT DRAKA 3

dobrodružný/animovaný USA - 2019, 95 min., 0+

režie: Dean DeBlois

Škyťákovi se definitivně podařilo vybudovat dokonalý svět, ve kterém lidé a draci žijí v míru a vzájemné shodě. V dokonalosti se však začnou objevovat trhliny, když se Bezzubka zamiluje do druhově spřízněné dražice a když se na scéně objeví drakobijec, který chce jeho i jeho "Bílou běsku" ulovit.

Promítáme na terase před vchodem do KD Rubín.

Letní kino Rubín

Čtvrtek, 29. srpen 2019, 21:00

CO JSME KOMU ZASE UDĚLALI?

komedi Francie - 2019, 98 min., 12+

režie: Philippe de Chauveron

Claude a Marie Verneuilovi, milovníci staré a dobré Francie a tudíž i správní maloměšťáci, se tak trochu s těžkým srdcem smířili s tím, že se jejich dcery provdaly za muže rozličných původů. Ale nyní čelí nové hrozící krizi. Jejich čtyři švagrové jsou odhodláni z mnoha různých důvodů opustit Francii. Ale jak k tomu přijdou právě Cloude a Marie Verneuilovi?

Promítáme na terase před vchodem do KD Rubín.

 

Letní kino Rubín

Pátek, 30. srpen 2019, 21:00

KOUZELNÝ PARK

dobrodružný/animovaný USA - 2019, 85 min., 0+

režie: Josh Appelbaum

Velešikovná holka June postavila ten nejbáječnější zábavní park na světě. Ve své fantazii. Jenže co když takový ráj atrakcí skutečně existuje? Kouzelný park je animák plný adrenalinu, jenž otevírá brány dětem, které se nebojí snít.

Letní kino Rubín

Sobota, 31. srpen 2019, 21:00

PSÍ DOMOV

dobrodružný/rodinný USA - 2019, 92 min., 0+

režie: Charles Martin Smith

Když si Lucas Bellu adoptoval, byla ještě malé štěně. Od té doby se stali nejlepšími přáteli. Jednoho dne však Bella zmizí a ocitne se více než 600 km od svého pána. Láska k páníčkovi je však silnější než nepřízeň osudu a Bella se rozhodne vrátit se domů. Cestou ji čeká mnoho dobrodružství, noví přátelé, ale i nebezpečí a nástrahy velkého neznámého světa…