Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím

Dětská dopoledne v Rubínu

Neděle, 02. prosinec 2018, 10:00

Prosinec


02.12.

Čert a Káča - Divadlo Parnas


08.12.

Lollipopz Bambule Tour

začátek v 16:00 hod.

jednotné vstupné 250 Kč, předprodej vstupenek: Ticketportal

 

 


09.12.

Tancování s Efekt Dance - výuka s lektory taneční školy


16. 12.

Předvánoční hudební show s DJ Savanou

ANDĚLÉ V MÉM SRDCI
Skutečné příběhy žen, které od dětství komunikují s anděly a duchy zemřelých. Skrze jejich dar můžeme nahlédnout do světa, který nás obklopuje, ale většině je neviditelný. Přesto máme každý své andělské pomocníky a ochránce, kteří čekají na naše zavolání, na naši prosbu o radu či pomoc. Stačí je jen požádat. Příběh, který se dotkne Vašich srdcí, prostřednictvím emocionální cesty otevírá lidská srdce a vede k transformaci vědomí. Anděly se to při představení jen hemží - i když jsou většině lidem zatím neviditelní …

2.část večera po představení: Povídání s Gabrielou a jejími hosty, tentokrát s Kateřinou Karaimi Motyčkovou, o tomto i onom světě, s humorem, láskou i moudrostí.


Kateřina Karaimi Motyčková - jejímž úkolem je udržení a ochrana života na zemi v té nejplnější vědomé formě probuzení. www.haluzice.cz

Předprodej vstupenek v síti SMSTicket

 

Čarodějky v kuchyni

Pátek, 14. prosinec 2018, 19:00

AKČNÍ CENA 250 Kč pouze od 29.11. do 5.12.2018!

Co se stane, když osud svede dvě zralé ženy, které se dlouhá léta nevidí do televizní šou? Urážky jsou pikantnější než připravované pokrmy, výpady ostřejší než chilli paprika, atmosféra hustější než bešamelová omáčka...Kdo koho utáhne na vařené nudli? Je špikovací jehla dobrá zbraň? Co "dobrého" si dámy naservírují? To všechno zjistíte v brilantní komedii kanadské autorky.

...jen žijte, nic jiného se po vás nechce, říká mystička Iva Adamcová...

 

 

ADVENTNÍ BENEFIČNÍ setkání s Ivankou Adamcovou na podporu STATKU SLUNEČNICE

Ivanka bude odpovídat na vaše aktuální dotazy, které můžete již nyní zasílat na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo je můžete přinést osobně na besedu.


Hudebně doprovází Sylvie Králová a Libor Moštěk

Těšíme se na vás :-)

 

 

Předprodej vstupenek: Statek Slunečnice

 

 

 

Screamers - Naše Vánoce

Neděle, 16. prosinec 2018, 18:00

Nový vánoční program skupiny Screamers.

Jiří Kolbaba - SEVEROZÁPADNÍ AFRIKA

Čtvrtek, 20. prosinec 2018, 19:00

Jen 14 kilometrů od Evropy se na africkém kontinentu nachází pozoruhodná země s bohatou historií a přívětivou současností. Marocké království připomíná Pohádku tisíce a jedné noci. Navštívíme pouště i stará hliněná města. Aby byl obraz o západní Africe úplný, nahlédneme i do osudem zkoušených zemí Nigeru, Burkiny Faso, Senegalu a Mali.

Caveman

Čtvrtek, 27. prosinec 2018, 19:30

Hraje: Jan Holík/Jakub Slach

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.