Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím

Program

PROGRAM

 Lokalita – ÚMČ BŽ

 16.00 - reprodukovaná hudba na podiu před radnicí ÚMČ Brno-Žabovřesky. Pro rodiny s dětmi – travnatá plocha před radnicí (skákací hrad, malování na obličej, Středisko volného času Lužánky – aktivity dětí a rodiny, divadlo, Salesiáni Brno-Žabovřesky – činnosti dětí a rodiny)

17.00 – 18.00 The People (Swing-BigBand)

18.00 – 18.20 Slavnostní zahájení na hlavním podiu za účasti vedení radnice

18.30 – 20.00 Western show – Václav Čiháček

20.00 – 22.00 Kapela Stejšn – rock

22.00 – 24.00 Kapela The Fireballs – Rock and Roll ´50

24.00 – 02.00 DJ Savana – reprodukovaná hudba

 Lokalita – Burianovo nám.

17.30 Vzpomínkový akt u kapličky sv. Václava

17.00 – 18.00 Jazz - Louisovi sirotci

18.30 – 20.00 Cimbálová muzika Svitava

20.00 – 21.30 Country

 Lokace: Minská v rozsahu Chládkova-Rosického nám. + prostor před radnicí (zpevněné i zelené plochy) + prostor ve spodní části vedle kapličky a pietního místa (definováno jako odpočinková klidovější zóna pro seniory – kulturní program od 17.00-21.30)

Změna programu vyhrazena.

 

Znovu a líp

Úterý, 11. září 2018, 19:00

Divadelní společenost Titans

Svěží komedie o lásce, manželství a přehodnocování.

On je uznávaný spisovatel, elegán, má rád drahé pití, mladší ženy, tenis a obdiv. Ona je jeho manželka a už toho má dost. Z běžného odpoledne je najednou válka Roseových a z rodinného přítele, který je shodou okolností advokát, je najednou Jeho právník. A na návštěvu přijde i Její advokátka. Absurdní situace vyvrcholí rvačkou, ze které se On probudí v nemocnici s amnézií. A co víc, o sobě si myslí, že je mu zase dvacet a svojí literaturou bude měnit svět, o ní pak, že je ženou jeho života.

Co by se stalo, kdybyste smazali uplynulé roky společného života a byli zase na začátku? Mladí, zamilovaní a plní ideálů? A jak to vlastně je s tou amnézií? A co s tím vším majetkem? !

Taneční večer s duem Eva a Vašek

Úterý, 18. září 2018, 19:00

Toto duo jistě netřeba dlouze představovat. Skupinu Surf založil Vašek v roce 1983. Když onemocněla původní zpěvačka, nastoupila v roce 1989 do skupiny Eva, která studovala čtvrtým rokem konzervatoř v Brně. Z počátku se jezdilo po okolí Blanska a Brna. Hrálo se převážně pro zábavu lidí – na hodech, plesech, výročních schůzích a dodělných. Repertoár se čerpal z historie od starších kolegů. Po necelých deseti letech činnosti skupiny došlo k jejímu rozdělení – jedna její část se začala věnovat rocku. Eva a Vašek zůstali se svou produkcí spíše u hudby, kterou v té době znal každý. Vašek pochází z rodiny amatérských muzikantů, jejichž historii zná po svého pradědu, a Eva také pochází z rodiny, kde se hodně zpívaly lidové písně. Později dvojici Eva a Vašek hodně ovlivnilo působení v Rakousku, specielně ve Vídni, kde začali vystupovat po revoluci. Eva a Vašek mají svůj specifický hudební styl, který vznikl směsí rakouské muziky s českými hlasy, spíše než „lidovky“ je to „pop“ s potlačenou rytmikou. Hity jako Bílá orchidej, Slyšíš, jak zvoní, Krásné chvíle nebo Bílé růže z Athén rozezvučí sál Kulturního domu RUBÍN v Brně - Žabovřeskách 25.09.2018 od 19:00 hod.

Klíče na neděli

Středa, 19. září 2018, 19:00

Divadelní společnost Háta

Ze Švýcarska přijede bohatá tetička, na oběd přijde nepříjemná tchýně, podvedený manžel přijde potrestat nevěru své ženy, manželka vlivného funkcionáře přijde zachraňovat svoji propadající dceru. Vrší se trapasy a nedorozumění. Hrdinové jsou fyzicky i duševně týráni, dostávají se do choulostivých situací, a tak brzy zatouží po jediném - dostat se zase domů ke svému zákonitému partnerovi. Nakonec jsou šťastni, i když nic nezískali.

A na hrušce sedí diktátor

Úterý, 02. říjen 2018, 19:00

Hra je groteskou o světě, v němž žijeme. Je to hra o konfrontaci světů, myšlenek a názorů.

V neznámé zemi, na neznámém místě se ocitá unesený diktátor. Teroristka zjišťuje, že plán únosu selhal. Co teď s diktátorem? Není na prodej ani na výměnu. Zbývá jen lidské sblížení. Výborná komedie s hvězdným hereckým obsazením.

Hrají: Miroslav Táborský a Jitka Ježková, režie: Jaroslav Gillar 

Archív akcí