Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím

Program

Letní kino Rubín

Pátek, 16. srpen 2019, 21:00

KOMETA: Z NEBE DO PEKLA A ZPĚT

dokument ČR, 60 min., 0+

Nová fakta o zlomových okamžicích v historii klubu, nečekané souvislosti, unikátní archivní materiály i ze soukromých archivů a pohledy do jinak pečlivě střeženého zákulisí šatny.

Promítáme na terase před vchodem do KD Rubín.

 

Letní kino Rubín

Sobota, 17. srpen 2019, 21:00

ŽENY V BĚHU

komedie ČR - 2019, 93 min., 12+

režie: Martin Horský

Věra (Zlata Adamovská) prožila s jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit i jeho poslední přání - zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer (Tereza Kostková, Veronika Kubařová, Jenovéfa Boková) v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta (Vladimír Polívka) připravil skvělý kondiční plán. Stačí jen začít.

 

Promítáme na terase před vchodem KD Rubín.

 

Letní kino Rubín

Čtvrtek, 22. srpen 2019, 21:00

SKLENĚNÝ POKOJ

drama ČR - 2019, 104 min., 12+

režie: Julius Ševčík

Film podle slavného románu britského spisovatele Simona Mawera. Mimořádný milostný příběh inspirovaný dramatickými událostmi 20. století i zrodem ikonického architektonického skvostu - brněnské vily Tugendhat.

Promítáme na terase před vchodem do KD Rubín.

 

 

Letní kino Rubín

Pátek, 23. srpen 2019, 21:00

TERORISTKA

černá komedie ČR, 99 min., 12+

režie: Radek Bajgar

Černá komedie o Marii (Iva Janžurová), učitelce v důchodu, která říká, že už si nechce připadat jako kráva a rozhodne se zrealizovat to, co nás sice občas napadne, ale hned tu myšlenku zapudíme: sežene si zbraň a namíří ji na strůjce zla (Martin Hofmann). Za cenu vlastní oběti se pokusí pomoci jiným. Marie však zjistí, že stejně, jako je vražda složitá morálně, je nesnadná i prakticky.

Promítáme na terase před vchodem do KD Rubín.

Beseda s Ivankou Adamcovou

Sobota, 24. srpen 2019, 13:00

Beseda s Ivankou ADAMCOVOU

 

"Lidstvo se podobá slunečnici, na které si každé zrníčko myslí, že je samostatnou částečkou, ale ve své podstatě zapomnělo, že je součástí jediného nádherného stvoření."

 

Iva Adamcová promlouvá k lidem, aby jim pomohla najít cestu ke klidu a pokoře. Není to cesta lehká,a každý tento vnitřní klid najde v jiný čas své existence. Ukazuje lidem, jak mohou pochopit strukturu jejich vlastní reality. Poslech přednášek a besed je velmi důležitý, protože informace lidem pomáhají k pochopení, a pokud člověk pochopí, může nastat změna. Ivanka Adamcová říká, že vše v našich životech je připraveno, a v ten správný okamžik přijde přesně to, co přijít má. Každou vteřinu existence se učíme a hledáme tu nejlepší cestu a neuvědomujeme si, že právě nyní jsme již na té správné cestě. Že vše činíme v souladu s přirozeným tokem vesmíru a VŠE JE DOBRÉ TAKOVÉ, JAKÉ TO PRÁVĚ JE.

 

rezervace a vstupenky:  https://ptejteseivanky.webnode.cz/brno-24-8-2019/

 

 info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Iva Adamcová promlouvá k lidem, aby jim 

Archív akcí