Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím

Program

112

Neděle, 22. říjen 2017, 18:00

Táta - one man show

Pondělí, 23. říjen 2017, 19:30

Světově úspěšná divadelní komedie o mužích a ženách, ve které se každý najde, aneb "humorná zpověď novopečeného otce". Budete plakat smíchy i dojetím.

Být tátou je úžasné! Být dobrým tátou si ale vyžaduje hodně odvahy, odhodlání a zručnosti. A také správného chlapa, který se s vámi rád poděli o vlastní zkušenosti a poradí vám, jak na to .... Náš táta má totiž skvělé nápady a fajn finty, jak prožít šťastné otcovství ... Vstup dětí do vašeho života všechno změní.

Pánové, nejste v tom sami, přijďte se podívat, jak se to dá s humorem zvládnout. Ženy se naopak na chvíli dostanou do hlavy mužům a pochopí vše dosud nepochopené. A pokud ještě děti nemát e, a nebo vám už odrostly? Nevadí, určitě se v mnozhých situacích nejadete i vy.

New Time Orchestra & Hana Holišová

Středa, 25. říjen 2017, 19:30

Po loňském úspěšném startu společného projektu zpěvačky, herečky, držitelky ceny Thálie a vítězky Tv show Tvoje tvář má známý hlas Hany Holišové s ambiciózním, 18 členným Big bandem New Time orchestra, vás zveme na další sérii koncertů.

K zakoupené vstupence bude možno zdarma objednat nové promo CD Hanky Holišové a New Time Orchestra. Více o této speciální akci naleznete na www.newtimeorchestra.cz/kdrubin

Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom

Pátek, 27. říjen 2017, 20:00

Video, slide show a rozprávanie banskobystického cestovateľa Mareka Slobodníka z cesty naprieč Afrikou na Jawách Pionier.
Začalo to nevinným výletom, keď sme po strednej škole vyrazili prvý krát na pionieroch okolo Slovenska. Každým rokom sme chceli vidieť toho viac, no a po deviatich rokoch sa nám podarilo prejsť naprieč celým kontinentom. Poďte si vypočuť rozprávanie o tom, ako sme sa predierali zamrznutou Európou do Afriky, kde nás čakalo 45 stupňové peklo v Sudáne a nekonečné prejazdy púšťami, tlačenie do obrovských hôr v Etiópii či nekonečné pláže Mozambiku...
Piati cestovatelia, 5 mesiacov na cestách, 15 tisíc kilometrov na jedných z najhorších jednostopých motorových dopravných prostriedkov. 

Archív akcí