Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím

Program

Monology Vagíny

Pátek, 20. duben 2018, 19:30

Tato dojemná a rozpustilá exkurze do poslední neprobádané oblasti, do poslední zakázané zóny, je oslavou ženské sexuality ve vší své složitosti a tajemnosti. Byla uvítána jako bible pro novou generaci žen.

Jiří Kolbaba - To je Havaj!

Úterý, 24. duben 2018, 19:00

Jiří Kolbaba - "To je Havaj!" s hostem MILOSLAVEM STINGLEM

„To je havaj" - říkáme, chceme-li popsat něco rajského. Čeká nás dobrodružný i romantický objevitelský výlet po šesti ostrovech pacifického souostroví. Narození ostrovů z lávy podmořských sopek, král Kamehameha, historie osidlování, mořeplavec James Cook, surfaři, květinové věnce, pláž Waikiki, vesnice malomocných, sopky Haleakala, Mauna Loa a Mauna Kea..., TO JE HAVAJ!

Diashow Jiřího Kolbaby potrvá cca 75 minut, poté proběhne zhruba 30-ti minutové talk show s hostem pořadu - legendou mezi cestovateli - Miloslavem Stinglem, kterému v únoru vyšlo aktualizované vydání knihy Očarovaná Havaj, kterou provázejí ilustrace, autorovy dobové snímky a fotografie Jiřího Kolbaby.
Knihu bude možné zakoupit přímo na místě a můžete si ji nechat podepsat od obou autorů.

 

Big Band Mr.Swing Brno

Středa, 25. duben 2018, 18:00

Taneční a poslechový večer s Jiřím Duchoňem, Drahomírou Kristenovou a Miroslavou Dolejší.

Léčivé divadlo - Anastasia

Úterý, 15. květen 2018, 19:00

1. část večera: činoherní muzikálové představení ANASTASIA
Hrají: Gabriela Filippi a Mário Kubec
2. část večera: Křeslo pro hosta. Tentokrát do něj usedne a s Gabrielou Filippi si bude povídat BLANKA CHAKOSHPOUR  lektorka metody Terapie duše.
a výjimečný a diváky milovaný  vokální improvizátor PATRIK KEE se opět postará o vibrace Vaší nálady, sdrcí i myslí svou hudební magií.

Nevšední příběh lásky, ve kterém se setkávají lidé dvou světů. Úspěšný městský podnikatel a žena, která žije uprostřed přírody. Ze setkání těchto tvou lidí se narodí nejenom syn, ale také hluboké a čisté poselství pro šťastný život na Zemi.
Proč a nač Vesmír rozsvěcuje hvězdy nad člověkem se dozvíte v novém činoherním představení Anastasie, ve kterém zazní mnoho písní na téma lásky.
"Ti, kteří dokáží pochopit své předurčení a podstatu nekonečnosti začnou žít šťastně, věčně se převtělujíce, neboť svými myšlenkami sami vytvoří svou šťastnou nekonečnost." Anastasia.

Představení, které vám změní život, tak jako tvůrcům samotným. Podle stejnojmenného bestselleru Vladimira Megreho, přeloženého již do více nž 20ti jazyků.

 

Nový dům Brno / New house Brno 1928

Čtvrtek, 17. květen 2018, 17:30

Přednáška se koná v Rubínku - Poznaňská 10. 

Archív akcí