Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím

Milostný trojúhelník

Pondělí, 12. listopad 2018, 19:00

Trojice herců vstupuje na jeviště vždy bez předem daného scénáře. Průběh představení tak připomíná chůzi po laně, kde hrozí nebezpečí pádu a zároveň, když se vše daří, máte pocit, že se dotýkáte hvězd. Situace, postavy, zápletky, charaktery, písničky i tance, to vše se rodí až na jevišti přímo ve světlech právě vznikajícího představení. Herci a publikum se najednou v roli scénáristů i režisérů propadají do světa fantazie, do společného tvoření hry.

Milostný Trojúhelník“ tematicky čerpá ze života samotného, ale i z různých snových a intuitivních zážitků, noří se do nekonečného a neuchopitelného světa fantazie. To, co ve všech jimi vytvořených hrách převládá, je humor, smysl pro detail, střih a karikaturu běžných postupů a životních situací. Příběhy, které se takto vynoří z přítomnosti a atmosféry daného okamžiku, ožijí jen pro tento jediný večer a už se nikdy nezopakují. Proběhne drama, několik srdceryvných scén, komických paradoxů, absurdních až snových výjevů a nakonec Vás překvapí, že na jevišti byli jen herci, světla a pár rekvizit...

Hrají: Josef Polášek, Martin Zbrožek, Lukáš Pavlásek

Aktuální herecké složení se může měnit dle časových možností účinkujících.

Na toto představení se vztahuje akce "Předplatné". Výběrem konkrétního sedadla na jedno představení získáváte automaticky stejné sedadlo na všechna 3 představení.

V termínu 1.5.-31.5. je prvních šest řad rezervováno pro předplatitele.

 

Koupit vstupenky online


Další informace

  • Termín: Pondělí, 12 listopad 2018
  • Cena: 420,-/390,- Kč
  • Začátek: 19:00


 

Archív akcí