Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rozumím

Cavewoman

Neděle, 23. červen 2019, 19:30

Představení je přeloženo z původního termínu 19.6.2019 na nový termín 23.6.2019. Vstupenky zůstávají v platnosti (vrátit je možné pouze do konce měsíce května). 

"Obhajoba jeskynní ženy" - hraje: Daniela Choděrová

Po více než patnácti letech úspěšného uvádění inscenace Caveman přichází agentura Point s Cavewoman. "Praktické tipy k odchovu a pěstování partnera".

Mysleli jste si, že Vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman.

Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví. “Obhajoba jeskynní ženy” Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy, snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one man show Caveman. Příběh se však tentokrát odehrává v předvečer svatby hlavní a jediné hrdinky představení - Cavewoman.

Diváci jsou pozváni do její “jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zároveň se vtipně zamýšlí nad spoustou dalších témat, například proč mají ženy hrůzu z tloušťky, nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování. 

 

Koupit vstupenky online


Další informace

  • Termín: Neděle, 23 červen 2019
  • Cena: 370/350 Kč
  • Začátek: 19:30


 

Archív akcí